-- Aşık Mahzuni Şerif'in Albümleri - .::. Türkülerimiz Özümüzdür..! .::.
.::. Türkülerimiz Özümüzdür..! .::.
Choose your color scheme:

Zurück   .::. Türkülerimiz Özümüzdür..! .::. > .:: Halk Müziği::. > .:: Ozanlarımız & Sanatçılarımız ::. > Mahzuni Şerif

Seçenekler Stil
Alt 05-31-2009, 04:17 PM   #1
PALADAYI
DeRSimLi

PALADAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seviye: 58 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Aktiflik: 578 / 1445
Güç: 2451 / 20718
Deneyim: 80%

Standart Aşık Mahzuni Şerif'in Albümleri

Bunlari hazirlarken agirlik noktam kendi arsivim oldu.Elinizde farkli bir albüm veya kapagi varsa bizlere ulastirmaniz halinde konuya eklenecektir...Ilgilerinize simdiden tesekkürler...

Asik Mahzuni Serif’in Albümleri

Mahzuni Şerif - 1 / Türkofon 900022
Mahzuni Şerif - 1 / Türküola 22

A:

Gelme Deli Deli, Deve Karıncaya Binmiş Geziyor, Bilemedim Oy, Maraş Halkı Yana Yana, Geçiyordum Bağınızdan, Haşlayın Beni, Suçum Yokken Devlet Vermiş Fermanı, İhtiyar Oldum.

B:

Yine Bahar Gedi, Karışma Bana, İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım, İte Bak İte, Değme Doktor Değme Yaram Başkadır, Divane Ettim aklımı, Bir Milletin Şerefini Üzerime Aldığım Doğrudur, Kargaların Dünyası.

Mahzuni Şerif - 2 / Türküola 900045

A:

Mele Koyun Mele Maraşa Gidem, Rabbim Ne İdim Ne oldum, Dumanlı Dumanlı Oy Bizim Eller, Osmanlı Kadısı, Ben Ne Zaman Gelirim, Öldürecek Zam Fakiri, Evlat Peder Olmuş Zamane.

B:

Suçum Yokken Devlet Vermiş Fermanı, Kargaların Dünyası, İnce İnce Bir Kar Yağar, Tatlı Beleya Koydu Saz Beni, Gelme Deli Deli, Şikayetim Vardır Aşık Veysel'e, Analı Babalı Öksüz Gibiyim.

Mahzuni Şerif - 3 / Türküola 900075

A:

Hediyelik, Memis, Oğuz, Perçenek, Zam üstüne Zam,
Gurban Olam Eskisine benzeme, İmam Ali uyan bak neler oldu, Affetmem Seni Yar.

B:

Ekinler, Benim Neyim Var, Şerif'in Emekleri, Mahzuni Duldur, Kız Gelip Getti, Hasan Köylü Feride, Çağlayan Deryasi, Nem Kaldı, Bitmez Tükenmez Geceler.

Mahzuni Şerif - 4 / Türküola 900155

A:

Kolum Nerden Aldın Bu Zinciri, Gel Bari Bari, şikayetim Sana İmam Hüseyin, Ölene Denk Çekerim, Hasbihal Edemem, Dünyada Kendi Çırami Yakmadım, Dünya Yalan ile Doludur, Hadi Gel.

B:

Topraktaki Veyselime, Aşığın Meşrebi Bayramı Yoktur, Gözüm Yaşı, Bir Dahai, Değme Doktor Değme, Uyan Çoban Uyan.

Mahzuni Şerif - 5 / Türküola 196

A:

Haydi Haydi Türk Milleti, Bu Senede Bizim Ekinler Kurudu, Başıma Geldi, Elleme, Softalar, Geçti Felek Geçti, Sorma Beni, Gardiyan.

B:

Yalan Dünya, Nenni Bebek, Ararlar Beni, Yar Oy, Bu Bebeğin Suçu Nedir, Ellem Geldi, Bizim Köyün Çobanı, Bir Yiğit.

Mahzuni Şerif - 6 / Türküola 9000205

A:

Canım Karaoğlan, İki Gönül Bir Olunca, Kahpe Dünya, Yatar Ağlarım,
Erem Dedim Eremedim Adem'in Esrarına, Kara Gözlüm Ağlama, Her Gün Aramızda.

B:

Yara Var Kardaş, Hadi Gel Hadi Gel, Ağlar Bir Gelin, Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın, Adam Olmak Dile Kolay, Pire Vardım, Mahzuni Almanya'da.

Mahzuni Şerif - 7 / Türküola 375

A:

Darağacı, Doktor Bey, Garip, Zalim, Bizim Be, Bırak Beni Konuşayım, Meydan Sizindir.

B:

Ben Neyim, Bülbül Yine mi Geldin, Babamın Ağıdı, Uyuma Fadimem, Elveda, Kıbrıs Destanı, Yürüyün Aslanlar.

Mahzuni Şerif - 8 / Türküola 532

A:

Ambargo, Katil Amerika, Az Kaldı, Zalim, Bizim Be, Bülbül Yine mi Geldin, Yaz Baharım Döndü Kışa.

B:

Meydan Sizindir, Biz Yanarız Beyler Gider, Kime Yanayım, Meyhanede Bir Emmi, Yolcu Güle Güle, Berin Berin, Şikayetim Kime Kime.

Mahzuni Şerif - 9 / Türküola 581

A:

Zincir Vurulmasın, Geç Kaldık, Mehmet Emmi, Senem, Turna Pınarı, Gücenme Ey Sofu, Alamanya Gardaşımı, Hozat Ovacık Tunceli.

B:

Acı Doktor Bak Bebeğe, İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım, Bir Kıratlı Selam Verdi, Vurun Beyler Vurun Meydan Sizindir, Nem Kaldı, Zincire Vurmalı Beni, Yaşamaya Geldim Bende Dünyaya, Bu Milletin Efendisi Bu mudur.

Mahzuni Şerif - 10 / Türküola 660

A:

Yedin Beni, Duydum Dokuz Aylık Yolda, Boşuna Aldandım Ben Sana, Gene Başın Alıp Gidem Ellere, Eyvah Gönül Zalim Gönül, Ararlar Beni, Artık Sorma Beni, Bu Sene de Bizim Ekin Kurudu.

B:

İnce İnce Bir Kar Yağar, Bir Köşede Yatar Ağlarım, Kara Gözlüm Ağlama, Nişanlımı Düşman Aldı, Elleme Zalim, Kader Dolu Elem Geldi, Pir Bana Sor Dedi, Yar Oy.

Mahzuni Şerif - 11 / Uzelli 340

A:

Mahsuni'den Selam, Alamanya, Vur Hele Hele, Bizim Memleketin Haberi Var, Dürzü, Barış Birlik Demek, Dünya Halkı Uyandı.

B:

Muradiye, Kanlar Aktı, Biraz Çobana Benziyor, Ley Ley Dokunma, Yürüdü Yürüdü, Mırto.

PALADAYI isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-31-2009, 04:22 PM   #2
PALADAYI
DeRSimLi

Mahzuni Şerif - 1 / Fonomüzik 86

A:

Dünya Dedikleri, Boşu Boşuna, Oy Babo Oy, Gül Cananım, Vah Vah, Kıran Kırana, Haşlayın Beni, Gökte Yıldız.

B:

Uyan Çoban Uyan, Gücenme Hey Sofu, Oniki İmam Duası, Yaşamaya Geldim, Acı Doktor, Bir Kuş, Değme Tabib, Geçiyordum Bagazınızdan, Yine Bahar geldi.

Mahzuni Şerif - 8 / Sönmez 129

A:

Devleti devlete çatan, Ambargo, Dokunma keyfine, Derde düştü bizim köyün çobanı, Yüzü yoki kızara, Bilmem ağlasammı ağlamasammı, Bu toprak bizimdir be.

B:

Ahan memet emi, Anlaşıldı meyhaneci, Kıyın babo, Genemi geldin, Ademmiyim ben neyim, Bırak beni konuşayım, Defol yunan iti.

Mahzuni Şerif - 13 / Minareci 3432

A:

Gel gizli gizli, Maraş halkı yana yana öd oldu, Ben canandan ayrı gezdim, Gez tez gel, Çıksam baksam, Leyla leyla, Tuz katarlar bala aman.

B:

Kim diyorsa Mahzuniye, Sülalesini topa tutmalı, Erim erim eriyesin, Gönül göle gitme, Yaralandım yar Ali yar, Yürü bre yürü mervanın dölü, Felek ile şu dünyayı bölüştük, Gene gam bürüdü hasta gönlümü.

Mahzuni Şerif – 14 (SABA)

A:

Sikayetim Sana, Bana Ne Eylesen Cekerim, Dostlar Dostlar, Vay Vay, Kolum Nerden Aldin Sen Bu Zinciri

B:

Asik Veysel’e Agit, Askimin Yükü, Var Yürü Yürü, Hey Erenler, Gidersem Gelmem Bir Daha

Mahzuni Şerif - 15 / Sönmez 213

A:

İnsan oğlu yerde sürünmez, Bu cahillerin gözü karardı, Yakın yıktin gönlümü, ıu dünya ekmeıimi aımı, Ömür boyunca serce vurmamışsın, Mevlananın aışkına, Akılsız diyerek dost beni taşladı, Gözlerimin yaşı gizlidir.

B:

Halden hale koydun beni, Bir köşede yatar ağlarım,bizde bez koymadın cafer, Bizim köyün tek sahibi, sevgili kardeşim kara oğlan, Doğduma pişmanım, Hayvan değil insanım, çalışalım dalga dalga.

Mahzuni Şerif - Cafer / Türküola 716

A:

Cafer, Neden Suç Bizim, Şaka Maka Derken, Dur Hele, Gidersem Bir Daha Gelmem Dünyaya, İmam Hüseyin Şikayetim Sana, Yaylalar, Hasbihal Eyleme Bir Cahil ile.

B:

Ararlar Beni, Softalar, Dünya'da Kendi Çıramı Yakmadım, Benim Yaram İnan Yarin Yarası, Hepsi Boş Bana, Yakıp Sinem Kül Eylesen Çekerim, Beklerim İsterim, Yiğitler, Sahipsiz Millet.

Mahzuni Şerif - Sınıfsız Okul / Türküola 758

A:

Sınıfsız Okul, Buldular Beni, İbom Ölüyor (U. Hava), Durmuşa Mektup, Kerim ağa (U. Hava), Adaletin Şaşı Var, Kör Olası Devran (U.Hava).

B:

Dostum Dostum, İt Yalına Karnım Tok Benim, Alim Allah (U. Hava), Günahımız, Dur Be Saki, Uyuz Beygir, Sana Kim Verdi.

Mahzuni Şerif - Yuh Yuh - Dertli Köyüm / Türküola 1062

A:

Yuh Yuh, Dertli Köyüm, Kolum Nerden Aldın Bu Zinciri, Ekinler Ekinler Bizim Ekinler, Darağcı, Affetmem Seni Seni Yar, Softalar.

B:

İnce İnce Bir Kar Yağar, Gelme Deli Deli, İhtiyar Oldum, Yine Bahr Geldi, Nem Kaldı, Öldürecek Zam Fakiri, Bitmez Tükenmez Geceler, Nenni Bebek.

Mahzuni Şerif - Beni Ben Yaratmadım / Türküola 1186

A:

Beni Ben Yaratmadım, Bana Yücelerden Seyreden, Gönül Nerden Aldin Sen Bu Çalımı, Geçme Ha Geçme, Kanadım Değdi Sevdaya, Bekar Yatağı, Ben Canandan Ayrı Gezdim, Çıksam Baksam, Bir Fındık İçine Sığmış Gibiyim.

B:

Hani ya Pis Oy, Gördüm Melül Melül, Diyarbakır Geceleri, Leyla Leyla, Yaralandım Yar Ali Yar, Gel Gel, Dağlar (Maya), Yürü Bire Mervan Dölü.

Mahzuni Şerif - Doksan Yaşlı Kız / Minareci 4333

A:

Doksan Yaşlı Kız Verdiler Bekara, Şerif bayrağını İndirdi, Derdini Döksen Derin Dereye, Sesleniş, Erkek ve Kadın, Divane Ettin Aklımı, Dağlar (U.H).

B:

Gönül Gel Aleme, Ber¸enek Satılıyor, Sakın Baş Belleme, Gördüm Melül Melül, Geçme Ha Geçme, Yaz Baharım Döndü Kısa, Şikayetim Kime Kime.

Mahzuni Şerif - Maraş Dramı / Türküola 1270

A:

Maraş Dramı, Unuttu Bizi, Bırak Be Yahu, Çal Davulcu Çal, Sarı Çizmelime Selam.

B:

Baştakiler, Sümbül Ağa, Adamın Delisi, Postanedeki Kız, Bugün Bizde Bayram Var.

Alt 05-31-2009, 04:26 PM   #3
PALADAYI
DeRSimLi

Mahzuni Şerif - Yandaşlarım / Kervan 580

A:

Böylemi Geldin, Ne Sürüye Ne Çobana, Nurhak Dağı, Ne Olur, Bilmemki Neyi, Zilli.

B:

Ede Git, Suç Bende Değil, Ben Beni, Abit Ağa, Ne Bilem, Ey Tapucu.

Mahzuni Şerif - Gel Gizli Gizli / Minareci 4441

A:

Gel gizli gizli, Maraş halkı yana yana öd oldu, Ben canandan ayrı gezdim, Gez tez gel, Çıksam baksam, Leyla leyla, Tuz katarlar bala aman.

B:

Kim diyorsa Mahzuniye, Sülalesini topa tutmalı, Erim erim eriyesin, Gönül göle gitme, Yaralandım yar Ali yar, Yürü bre yürü mervanın dölü, Felek ile şu dünyayı bölüştük, Gene gam bürüdü hasta gönlümü.

Mahzuni Şerif - Zincirli Vize / Türküola 1399

A:

Zincirli Vize, Kamil, Gücüm Yetmedi, Karadeniz Uşağı, Nasılmış, Biz de Ölürüz, Dokunma.

B:

Adam Kendini Beğenmezse, Yazıklar Olsun, Muhammed Ali'yi Unutmadım, Hunu Dağı, Hesap Defteri, Bu Devran Gider.

Mahzuni Şerif - Fadimem / Türküola 1547

A:

Fadimem, Utansınlar, Git Yolcu, Dalgın Dalgın.

B:

Yaralar, Hannover, Kalmadı, İkimiz Bir Yandan.

Mahzuni Şerif - Dargın Mahkum / Türküola 1662

A:

Dargın Makum, Eski Günlerim, Ulu Ağaç, Beni De Ye Gel, Mezarımdan Geçerken.

B:

Ustama Çağrı, Gözlerim, Perişan Ali, Derman Değildir.

Mahzuni Şerif - Selim / Uzelli 767

A:

Selim, Bizim Bağa, Vay Ana Ana, Ya Hıdır, Salman, Dertli Dertli.

B:

Kayboldular, Gel Ağlama, Veli Hoca, Kel Ömer Haydar, Derin Açtın Yarayı, Kayıp Perçenek.

Mahzuni Şerif - Eroinci Bekir / Türküola 1718

A:

Eroinci Bekir, Kara Ceylan, Turna Pınarı, İnsanoğlu Mübarektir (Tanrı İnsanı Korusun), Hozat Ovacık Tunceli.

B:

Belki Son Sözümdür, Babam ve Ben, Alamanya Gardaşımı Geri Ver, Acı Doktor Bak Bebeğe, Nem Kaldı.

Mahzuni Şerif - Dom Dom Kurşunu / Türküola 1822

A:

Ben Beni Özümü (Seyyah Oldum), Dom Dom Kurşunu, Keyfo Ağam, Soyuma Benim (Uzun Hava), Yanlızım Bu İllerde, Vay Dünya.

B:

Heder Mahzuni, Delimisin Yar (Giderim Diye Ağlama), Gülüm Naçar Ağlama, Beri Baka, Kara Gözlüm, Benim Hayatım (Gözlerin Kör Olsun), Ömür Yolları.

Mahzuni Şerif - Aburcubur Adam / Türküola 2041

A:

Aburcubur Adam, Fadime Gelin, Oy Dağlar, Sarhoşum Dünyada, Bu Nasıl Rürgar, Dirgen Ali, Telli Durnam.

B:

Ben Bir Ulu Şehirim, Vay Dünya Of Dünya, Bugün Gülüm Çok Hasta, Deneye Deneye, Bu Sene, Karagözlüm, Zam Fakiri.

Mahzuni Şerif – Aci Günlerim & Ararlar Beni

A:

Al Birini Vur Birine, Zalimin Zulmü Varsa, Geri Dön (U.H.), Ararlar Beni, Duaz-i Imam

B:

Aci Günlerim, Güzel Yar, Bas Kamyonun Kuyruguna, Ey Erenler, Metin, Delaley

Alt 05-31-2009, 04:29 PM   #4
PALADAYI
DeRSimLi

Mahzuni Serif – Lale 088

A:
Sikayetim Sana, Bana Ne Eylersen Cekerim, Dostlar Dostlar, Vay Vay, Kolum Nerden Aldin Sen Bu Zinciri

B:
Asik Veysel’e Agit, Askimin Yükü, Var Yürü Yürü, Hey Erenler, Gidersem Gelmem Bir Daha

Mahzuni Şerif – Adam Olmak Dile Kolay

A:
Zor dedi bana, Yar Oyda Yar Oy,Yatar Aglarim,Yar Senin Olsun, Dokunma Keyfine, Kundagi Kucakta, Kirma Beni Beni, Meyhaneci

B:
Ben Neyim, Kahpe Felek, Kullara,Bu Senede Bizim Ekin Kurudu,Elleme Beni,Yara Derin,Adam Olmak Dile Kolay

Mahzuni Şerif – Afetmem Seni (Cingene)

A:
Cingene Mahzuni, Af Etmem Seni Seni Yar, Köyüm Dertli Köyüm, Bin Yillik Bir Hasta,Yüz Bin Defa Güle Güle

B:
Özür Dilemiyorum Senden, Bak Sunam Nerden Geliyor, Sefil Feryadi, Nenni Nenni, Yuh Yuh, Ben Alevi Olamamki

Mahzuni Şerif – Aglama

A:
Artik Sorma Beni, Ararlar Beni, Kara Gözlüm Aglama, Iki Gönül Bir Olunca, Elleme Zallim, Yedin Beni, Yar Oy

B:
Adam Olmak Dile Kolay, Keder Dolu Elem Geldi, Pir Bana Zor Dedi, Halim Kalmadi, Nisanlimi Düsman aldi, Kucagi Kundakli, Bizim Ekin Kurudu

Mahzuni Şerif – Ambargo

A:
Yaz Baharim Döndü Kisa, Biz Yanariz, Meyhanede Bir Emmi, Yolcu Güle Güle, Derin Derin, Sikayetim Kime, Meydan Sizindir

B:
Kime Yanayim, Az Kaldi, Bülbül Yinemi, Bizim Be, Zalim, Ambargo

Mahzuni Serif – Dumanli Dumanli Oy Bizim Eller (Yavuz Asöcal 597)

A:
Dumanli Dumanli Oy Bizim Eller, Bitmez Tükenmez Geceler, Ihtiyar Oldum, Sen Actin Yarayi, Zam Üstüne Zam, Ermedim Murada,

B:
Ince Ince Bir Kar Yagar, Gözlerim Yalda, Gelme Deli Deli, Rabbim Ne Idim Ne Oldum, Degme Doktor Yaram Baskadir, Arzuhalim Vardir

Mahzuni Şerif – 2 /Yavuz Asöcal 598

A:
Sikayetim Vardir Asik Veysel'e, Bir Miletin Serefini Uzerime Aldigim Dogrudur, Gördüm Neler Var, Sucum Yokken Devlet Vermis Fermani, Uyan Imam Ali Bak Neler Oldu, Vefasiz Dost,

B:
Memo, Ite Bak Ite, Hediyelik, Serif'in Emekleri, Mele Koyun Mele, Analli Babali, Ali Yar Ali (Semah)

Mahzuni Şerif – 3 /Yavuz Asöcal 599

A:
Beni Ben Yaratmadim, Kalemine Kurban Oldugum Katip, Evlat Peder Olmus Zamane, Giderim, Mahzuni Duldur, Diyarbakir Geceleri,

B:
Talihsiz Feride, Osmanli Kadisi, Eskisine Benzeme, Dost Uyan, Kargalarin Dunyasi, Benim Neyim Var, Vurun Beyler

Mahzuni Şerif – Barisak

A:
Defineyi Nereden Buldun, Barisak,Pazarbasi, De Dön (U.H.), Neredesin,Kara Kader (Sor Bana Sor),Kaygusuz,

B:
Tek Tek,Bir Yandan, Sen Sende Ara,Bahar Gelmis (U.H), Yandim Allah, Murtaza,Haberin Varmi,Kara Kader

Mahzuni Serif - Ben Alev Olamamki

A:
Cingene Mahzuni, Affetmem Seni, Ben Alevi Olamamki, Dertli Köyüm, Bin Yillik Hasta,

B:
Yuh Yuh, Özür Dilemiyorum Senden, Sunam Nerden Geliyor, Sefil Feryadi, Nenni Nenni, Güle Güle

Mahzuni Serif - Ben Neyim

A:
Gardiyan,Halim Kalmadi,Dile Kolay,Zor Dedi Bana,Ben Neyim

B:
Yatar Aglarim, Dokunma Keyfine, Yar Senin Olsun, Buldular Beni, Harmanim,mi Var,Ulan Yalan Dünya

Mahzuni Serif - Benim Neyim Var / Uzelli 160

A:
Benim Neyim Var, Canlilar Vatanlidir, Kara Düzen, Yarali, Nalinada Vur, Muradiye,

B:
Dünya Halki, Lira Kurus Olsa, Cibana Benziyor, Le Le Dokunma, Bizim Aga (Misto), Elbistan Ve Bahar

Alt 05-31-2009, 04:32 PM   #5
PALADAYI
DeRSimLi

Mahzuni Serif - Bercenekten Yaya Geldim

A:

Aci Doktor Bak Bebege, Gönül Nerden Aldin Sen Bu Calimi, Vah Vah, Kiran Kirana, Gökte Yildiz Yerde Isik Görünmez, Oy Babo Oy Oy,

B:

Kanadim Degdi Sevdaya, Ben Yaradani Inkar Etmem, Ben Candan Ayri Gezdim Aglarim, Maras Halki Yana Yana Ön Olur, Bir Kus Bir Dünya, Duaz 12 Imam

------------------------oOo------------------------

Mahzuni Serif – Buldular Beni

A:

Buldular Beni, Mistigin Agidi, Halim Kalmadi, Gardiyan, Iki Gönül Bir Olunca, Bul Karagözlüm,Aglama Oy

B:

Ulan Yalan Dünya, Aman Gönül,Doktor Bey,Bu Mezarda Bir Garip Var,Harmanim mi Var, Hakki Bilir Demedim mi, Dokuz Yavruya Agit

Mahzuni Serif – Bu Mezarda Bi Garip Var

A:

Ulan Yalan Dünya, Bu Mezarda Bir Garip Var, Kara Gözlüm Aglama, Koca Dünya, Kahpe Felek,

B:

Elleme Beni Zalim, Bu Senede Bizim Ekin Kurudu, Yar Senin Olsun,Bu Yil Benim Yesil Bagim Kurudu (Yatar Aglarim), Kerim Aga, Elbistan Ovasi

Mahzuni Serif – Bu Senede Böyle Oldu / Türküola 2179

A:

Bu Sene'de Böyle Oldu, Divane Salman, Yarali Aslan, Delimiyim Ben, Durma Gönül,Belki'de

B:

Kutsal Özlem,Felegin Disi,Silahlar Kaval Olsa, Bizim Eller (Barak), Ayran Dede

Mahzuni Serif – Cagri 96

A:

Bitmez Telasim, Az Kaldi, Sana Kalmaz, Haberin Varmi, Kararsiz,

B:

Barisa Cagri, Utanmaz, Ikrar Verdim, Canim Ali, Kardes Mavzeri (U.H)

Mahzuni Serif – Canim Gardasim

A:

Ya Muhammet Ya Ali, Uyan Coban Uyan, Yasamaya Geldim Bende Dünyaya, Delik Desik Yuvam, Percenekten Yaya Geldim, Degme Tabip Siziliyor Yareleri, Yine Bahar Geldi Nedir Yaradan, Seher Vakti Evinize, Gücenme Ey Sofu Baba,

B:

Elim Kolum Kelepceli (Oy Babo Oy), Dünya Dedikleri Mezarlikmis, Bosu Bosuna, Gül Yüzlü Cananim Senin Elinde, Yürü Bre Bol Mezarlik, Gecmiyor Günlerim Ahu Zardayim, Ah Neyleyim Düskün Oldum Dünya, Gökte Yildiz Yerde Isik Görünmez,

Mahzuni Serif – Ciger Parem & Demi Demi /Türküola 12451

A:

Demi Demi, Rüya, Nerdesin, Bizim Eller, Dilber, Karlar Yagdi

B:

Bülom, Basim Dumanli, Bilemezsin, Beyler, Bir Ölür Bin Dogarlar, Ciger Parem

Mahzuni Serif – Demi Demi

A:

Demi Demi, Rüya, Nerdesin, Bizim Eller (U.H.), Dilber

B:

Bülom, Dumanli Basim, Beyler, Bir Ölür Bin Dogarlar, Cigerparem

..
Alt 05-31-2009, 04:36 PM   #6
PALADAYI
DeRSimLi

Mahzuni Serif – Deyisler

A:

Saka Maka Deriken.Yigit Olan Yigit,Imam Hüseyin,Yaylalar,Af Eyle k Mahzuni,Beklerim,

B:

Dur Geri geri,Dost Bana,Doktor Degme Yarama,Uyan Coban,Yokmu Cananim,Cekerim Oy,Gelmem Bir Daha

Mahzuni Serif – Dumanli Basim

A:

Gecmiyor Günler, Dumanli Basim, Demi Demi, Bilemezsin, Bizim Eller (U.H.)

B:

Uyan Coban Uyan, Oy Babo Oy, Hadi Gel, Dünya Dedikleri, Bülom

Mahzuni Serif – Dumanli Dumanli

A:

Saka Maka Derken, Ah Neyleyim, Sikayetim Var Sana Imam Hüseyin, Yaylalar, Affet Mahzuni, Yagma Yagmur Yar Beklerim,

B:

Kör Sürü Sürü, Oy Sana Dost Bana, Doktor Degme Yarama, Uyan Coban Uyan, Bana Yücelerden Seyreden Dilber, Cekerim Yar Cekerim, Gelmem Dünyaya Bir Daha

Mahzuni Serif – Ecel Benim Neme Gerek (Klasikler1)

A:

Ecel Benim Neme Gerek (Gaygusuz), Haberin Varmi, Ayip Sana, Dost, Kahpe Felek, Rüya,

B:

Nerden Gelirsin, Gönlüm Yara, Nereden Buldun, Zamansiz Bahar, Kölesi, Cigerparem

Mahzuni Serif – Ekmek Kölesi / Türküola 2380

A:

Kanlim Olursun, Emek Kölesi, Zamansiz Bahar, Ben Bir Güzel Gördüm Haci Bektasta, Kara Gözler, Bos Petek, Semah,

B:

Ben Kimim, Evin Yikilisin, Cürük Hasan, Buruk Dilek, Davulcu Bülbül, Sözün Gelisi, Gül Yüzünü Gördüm

Mahzuni Serif – Elem Geldi & Yar Oy

A:

Babamin Agidi, Bizim Köyün Cobani, Elem Geldi, Iki Göz Vermis, Kim Diyorsa, Bul Karagözlüm,

B:

Yaradana Dogru Gel, Bütün Insanligi Koru, Kara Oglan, Haydi Türk Milleti, Doktor Bey, Yar Oy

Mahzuni Serif – Firildak Adam

A:

Firildak Adam, Halim Yaman Böyle (Birakmiyor), Vefasiz (Leyli Leyli), Merdo, Git Gel Git Gel, Dilaver

B:

Ahmet Kaya’ya, Halim mi Kaldi, Emmoglu, Küller Bizim Halimiza, Aramiyorsun, Keser Döner Sap Döner

Mahzuni Serif – Sofu Baba

A:

Ninni, Yaralarim Sizliyor, Yine Bahar Geldi Nedir Yradan, Seher Vakti Evinize Girmez Olaydim, Gecmiyor Günlerim Ahuzardayim, Yürü Bre Bol Mezarlik, Duaz-i Oniki Imam

B:

Dünya Dedikleri, Gücenme Hey Sofu Baba, Yasamaya Geldim Dünyaya, Bir Kus Dünyaya Gelmis Gibi, Gül Yüzlü cananim Senin Elinden, Bosu Bosuna, Gökte Yildiz

...
Alt 05-31-2009, 04:38 PM   #7
PALADAYI
DeRSimLi

Mahzuni Serif – Gecmiyor Günler

A:

Kirklar Cemi, Öldürür Beni, Bosu Bosuna, Gül Yüzlüm, Kiran Kirana, Gecmiyor Günler, Taslayin Beni

B:

Saka Suka, Yara Var, Hadi Gel, Azraile Bir Can, Dost Bana Bana, Insanoglu Yerde Sürünmez, Uyan Coban

Mahzuni Serif – Giden Bahar

A:

Sivas Drami, Memo, Haydar, Meclisi Meyhane, Bana Ne,

B:

Giden Bahar, Güzel Dostum, Cankaya, Dr.Ismail, Vay Halim

Mahzuni Serif – Gol Gol / Uzelli 1186

A:

Doldur Hemserim, Ha Babam Ha, Gamli Gönül, Kara Güvercin, Ortaklik, Beyhude Dünya,

B:

Gol Gol, Yorgunum Bugün, Bugün Maas Günü, Beri Gel (U.H), Efendim, Nuri Can

Mahzuni Serif – Gül Yüzlüm

A:

Azmile Bir Can, Kader Boyleymis, Gül Yüzlüm, Güller Eledim, Fadimem

B:

Kör Olasi Gözlerin, Gelme Bir Daha, Gel ha Gel, Benide Ye, Yuh Yuh

Mahzuni Serif – Haydi Türk Milleti

A:

Türk Milleti, Doktor Bey, Zalim Gönül, Muhtac Etme Kullarina, Yalan Dünya, Nenni Nenni, Dost Senin Olsun,

B:

Hey Dost Hey Dost, Bu Mezarda Bir Garip Var, Bizim Köyün Cobani, Geldi Gecti Seneler, Bu Bebegin Sucu Ne, Hain Var, Yatar Aglarim

Mahzuni Serif – Hediyelik

A:

Hediyelik, Ince Ince, Hasan Köylü Feride, Sikayetim Vardir Asik, Percenek, Ekinler

B:

Memo, Mele Koyun, Caglayan Deryasi, Ogul, Dumanli Dumanli, Benim Neyim Var

Mahzuni Serif – Imam Hüseyin (Dumanli Yaylalar )

A:

Saka Maka Derken, Ah Neyleyim, Sikayetin Var Sana Imam Hüseyin, Yaylalar, Affet Mahsuni, Yagma Yagmur Yar Beklerim,

B:

Kör Sürü Sürü, Oy Bana Dost Bana, Doktor Deyme Yarama, Uyan Coban, Beni Yücelerden Seyreden Dilber, Cekerim Yar Cekerim, Gelmem Dünyaya Bir Daha

Mahzuni Serif – Iste Gidiyorum Cesmi Siyahim

A:

Iste Gidiyorum Cesmi Siyahim, Felek Ile Su Cihani Bölüstük, Gel Gizli Gizli, Ciksam Baksam, Degme Tabib Sizliyor, Divane Ettin Aklimi,

B:

Bosu Bosuna, Gül Yüzlü Cananim, Haslayin Beni, Yaralandim Yar Ali Yar, Yürü Bre Mervanin Dölü, Gücenme Ey Sofu Baba

Mahzuni Serif – Kanlim Olsun & Ekmek Kölesi

A:

Kanlim Olsun, Ekmek Kölesi, Zamansiz Bahar (U.H),Ben Bir Güzel Gördüm,Kara Günler, Bos Petek, Semah,

B:

Ben Kimim, Evin Yikilsin, Cürük Hasan,Buruk Dilek (U.H),Davulcu Bülbül, Sözün Gelsin, Gül Yüzlüm Gördüm

Mahzuni Serif – Katil Amerika & Sinifsiz Okul

A:

Sinifsiz Okul, Katil Amerika, Ibom Ölüyor, Ambargo, Durmusa Mektup,

B:

Yedin Beni, Almanya, Gel Afsin Iline, Zalim, Neden Suc Bizim, Softalar

..
Alt 05-31-2009, 04:42 PM   #8
PALADAYI
DeRSimLi

Mahzuni Serif – Kizilirmak & Halim Dost

A:

Kar Yagdi Yollarima, Safaga Dogru, Ben Bir Güzel Gördüm,Buruk Dilek, Bir Yanda, Davulcu Bülbül

B:

Bilemezsin, Kizilirmak, Bayram Günü, Halim Dost,Kara Gözlüm

Mahzuni Serif – Kutsal Özlem & Zam Fakiri

A:

Zam Fakiri, Aburcubur Adam, Bu Sene De Böyle Oldu, Bu Nasil Rüzgar, Sarhosum Dünyada,

B:

Kutsal Özlem, Vay Dünya, Oy Daglar, Yarali Aslan, Telli Turnam

Mahzuni Serif – Mamudo Kurban / Uzelli1219

A:

Mamudo, Arayip Sormadilar, Sefil Selim, Bahar Aylari, Bos Güvence, Tokat Illeri,

B:

Selam Saldim, Bilemedim, Tecrübe, Calindi Gitti, Kirklar Sema, Zalim Oy

Mahzuni Serif – Nem Kaldi

A:

Nem Kaldi,Merhem Sür Diye,Nenni Nenni,Viraneler Yurdu,Imam Hüseyin,

B:

Divane Gönül,Aramizda Kavgami Olsun,Affetmem Seni Yar,Ikrar Ver Kamile,Gücenme Sofu Baba

Mahzuni Serif – Nenni Bebek

A:

Dünya Dedikleri, Gücenme Ey Sofu Baba, Yasmaya Geldim Dünyaya, Bir Kus Dünyaya Gelmis Gibi, Gül Yüzlü Cananim Senin Elinden, Bosu Bosuna, Gökte Yildiz,

B:

Ninni, Yaralarim Sizliyor, Yine Bahar Geldi Nedir Yaradan, Seher Vakti Evinize Girmez Olaydim, Gecmiyor Günler Ahuzardayim (Yalancisin), Yürü Bre Bol Mezarlik, Duaz-i Oniki Imam

Mahzuni Serif – Oy Babo Oy / Minareci 3127

A:

Oy Babo Oy, Dünya Dedikleri Mezarlik, Bosu Bosuna, Gül Cananim, Kiran Kirana, Vah Vah, Haslayin Beni, Gökte Yildiz Yerde Görünmez,

B:

On Iki Imam Duasi, Uyan Coban Uyan, Yasamaya Geldim Bende Dünyaya, Bir Kus Bir Dünya, Aci Doktor, Degme Tabip, Yine Bahar Geldi, Geciyordum Baginizdan, Gücenme Hey Sofu

Mahzuni Serif – Prangalar (Agit)

A:

Diye Diye, Kayalar Kadi Olurdu (Siir), Haci Bektas, Hunu Dagi, Prangalar,

B:

Mükremin, Agit, Vardim Gittim, Tükendim, Fadimem

Mahzuni Serif – Sarhos / Uzelli 1101

A:

Sarhos, Ben Ben, Afsin, Kul Basima, Fadime (u.h), Babam Zeyno

B:

Hidayet, Ötme Horoz, Günler Gecer, Haci Bektasi Veli Dost, Merhametsiz

Mahzuni Serif – Sinifsiz Okul

A:

Sinifsiz Okul, Dostum, Efendiler, Nem Gibi,Yok Benim,

B:

Akar Gider, Ondandir, Dur Be Sakip, Kim Verdi, Forsunan, Kerim Aga

Mahzuni Serif – Erim Erim Eriyesin & Nenni Bebek (Secmeler)

1-Erim Erim Eriyesin, 2-Nenni Babek, 3-Nem Kaldi , 4-Ararlar Beni, 5-Dostum Dostum, 6-Sordum Mahzuniyi, 7-Bu Bebegin Sucu Nedir, 8-Cobana Benziyor, 9-Meyhanede Bir Emmi, 10-Yolcuk Güle Güle, 11-Mehmet Emmi

Mahzuni Serif – Son Aci (Orta Dogu) / Türküola 2407

A:

Yara Yara, Ayip Sana, Yolcum, Mehmedime Agit, Tatli Gercek, Bayram Günü, Danisman,

B:

Son Aci, Olmaz Demeyin, Simdi, Yazik Dünyaya, Soysuz, Murti

Mahzuni Serif - Yasamaya Geldim Bende Dünyaya

1-Dünya 2-Hudey Hudey 3-Felek 4-Bosu Bosuna 5-Yaylalar 6-Oy Bana 7-Kurban Olam Doktor 8-Uyan Coban 9-Cekerim 10-Gelmem Bir Daha 11-Bak Suna Nerden Geliyor

Mahzuni Serif – Kara Kader

1-Defineci, 2-Barisak, 3-Pazar Basi, 4-De Dön, 5-Neredesin, 6-Kara Kader, 7-Kaygusuz, 8-Tek Tek, 09-Bir Yandan, 10-Sen Sende Ara, 11-Uzun Hava, 12-Yandim Allah, 13-Murtaza, 14-Haberin Var mi, 15-Kara Kader (Enstrumental)

Alt 05-31-2009, 04:45 PM   #9
PALADAYI
DeRSimLi

Mahzuni Serif – Utansinlar

A:
Git Yolcu, Ikimiz Bir Tanridan, Kalmadi, Nic Oldu, Hayal Pehlivan, Utansinlar,

B:
Dokunma Keyfine, Haydi Dön Mahzuni, Dalgin Dalgin, Bir Gelin Aglar, Yara Var Gardas

Mahzuni Serif – Veli Hoca

A:
Veli Hoca, Kayboldu, Vay Ana, Ya Hizir, Gel Aglama

B:
Salman, Kel Omer, Dertli Dertli, Bizim Bag, Oy Oy Yavrum Oy

Mahzuni Şerif – Yara Yara

A:
Yara Yara, Ayip Sana, Yolcum, Mehmet'ime Agit, Soysuz,

B:
Son Aci, Olmaz Demeyin, Yazik Oldu Dünyamiza, Danisman Oldum, Murti,

Mahzuni Şerif – Yaz Baharim Dönü Kisa

A:
Yaz Baharim Döndü Kisa, Gördüm Melul Melul, Bercenek Satiliyor, Mini Etekli Kizlar, Uyan Coban Uyan, Turna Pinari,

B:
Dünya Dedikleri Bir Mezarlik imis, Ne Ettim Ne Eyledim Sana Cananim, Yasamaya Geldim Bende Dünyaya, Leyla Leyla, Bana Yücelerden Seyreden Dilber, Yine Bahar Geldi Nedir Yaradan,

Mahzuni Şerif – Yuh Yuh / Akbas

A:
Mahsuni Almanyada, Delimisin Yar, Bizim Köyün Cobani, Postanedeki Kiz, Divane Salman,

B:
Zincirli Vize, Ben Beni Yaratmadim, Yuh Yuh, Yanlizim Bu Ellerde, Kara Gözlüm Aglama

Mahzuni Şerif – Zevzek

A:
Zevzek, Gardas Ve Cihat, Yüzü Nursuz, Hareli Daglar, Kirvem, Diye Diye,

B:
Bir Meclis, Bir Deyil Yarem, Madenciler, Aci Gercek, Gözlerin, On Ikiler

Mahzuni Şerif – 15 Yillik Koleksiyon

A:
Mahzuni Almanyada, Delimisin Yar, Bizim Köyün Cobani, Postahanedeki Kiz, Divane Salman, Zincirli Vize, Beni Ben Yaratmadim, Yuh Yuh, Yalnizim Bu Ellerde, Kara Gözlüm Aglama,

B:
Dom Dom Kursunu, Ince Ince Bir Kar Yagar, Dur Be Saki, Benide Ye Gel, Delimiyim Ben, Dargin Mahkum, Yine Bahar Geldi, Dertli Köyüm, Mehmet Emmi, Sinifsiz Okul, Hasbihal Eyleme Bir Cahil Ile,

Mahzuni Şerif & M.Akarsu - İki Saz İki Söz / Minareci 4101

A:
Dalgın (Mahsuni - M. Akarsu), İki Kere İki (Mahsuni), Kahpe Felek U.H. (Mahsuni), Yaradan (M. Akarsu), Ömrüm Hani (M. Akarsu), Sofu Baba (Mahsuni - M. Akarsu).

B:
Uzun İnce Bir Yoldayım (Mahsuni - M. Akarsu), Az Gelir Bana (M. Akarsu), Balık (Mahsuni), Boşumuş (Mahsuni), Derdi Divana (M. Akarsu), Saçlarını Yolarsın (Mahsuni - M. Akarsu) Kul Kusursuz Olmaz İmiş (M. Akarsu).

--------------------oOo------------------------

Ozanlarin Dili 1

A:
Çesmi Siyahim (Asik Mahsuni Serif), Senden Ayrılali Halim Perisan (Muhlis Akarsu), Küstüm Sevdigim (Abdullah Papur), Yavrularim Beni Bekler (Asik Yoksuli), Yalancisin (Asik Mahsuni Serif),
Nasil Aldanmisim (Muhlis Akarsu)

B:
Süründügüm Azmi Geldi (Muhlis Akarsu), Degme Tabib Sizliyor (Asik Mahsuni Serif), Yara Aldim (Abdullah Papur), Yolcuyum Ben (Asik Yoksuli), Nenni Bebek (Asik Mahsuni Serif), Bana Ne (Muhlis Akarsu), Gelin Hos Sohbet Edelim (Ali Sultan)

Halk Ozanlari Avrupa Konseri 1

A:
Altim Üstüm (Arif Sag), Yar Ali (Sabahat Akkiraz), Ötme Bülbül (Muhlis Akarsu), Aksam Olur (Özlem Özgür), Korkmirem (Koro –Y.Top & M.Akarsu & M.Eroglu), Benim Gibi (Güler Duman)

B:
Yaralarim (Asik Mahzuni Serif), Al Gül Ile Kirmizi Gül (Mutlu Güler), Hasretin Beni Yakiyor, Ben Bu Askin Çilesini (Cangül), Bosumus (Gülsen Altun)

Halk Ozanlari Avrupa Konseri 2

A:
Demi Demi (Arif Sag), Kalem Seni Kirarim (Özlem Özgür), Gel Cananim Benden (Musa Eroglu), Güzelligin On Para Etmez (Gülcihan Koc), Kula Kulluk Yakisirmi (Muhlis Akarsu),

B:
Bu Bir Davadir Sevdigim (Sabahat Akkiraz), Uyan Çoban Uyan (Asik Mahzuni Serif), Kokar Burcu Burcu (Deste Günaydin), Pir Sultanim Nerde (Asik Gülabi), Yine Dostan Haber Geldi (Özlem Özgür), Kalk Gidelim Deli Gönül (Muhlis Akarsu)

Asiklarla Anadolu 1

A:
Bir Dost Bir Post Yeter Bana(Süleyman Yildiz), Kapida Oturmus Boynunu Eger (A.Papur), Aglama Gülüm (M.Akarsu), Nazmiye (A.Yoksuli), Gül Yüzlü Cananim (Mahzuni Serif) , Makbuldür (Ali Sultan)

B:
Yalancisin Sen (A.Papur), Bir Gönlüme Dost Bulamadim (M.Akarsu), Garip ile Senem (S.Yildiz), Yayla Zamani (Ali Sultan), Derdim Tükenmez (A.Yoksuli), Bosu Bosuna (Mahzuni Serif)

Karisik Asiklar – Uzelli 585

A:
Nalinada Vur (Mahzuni Serif), Yeni Degmis Onbesine (R.Aslandogan), Asagidan Gelir Gülüm (A.Papur), Bir Dünya Bir Günes Altinda (H.Cirakman), Ders Olsun (A.Kiziltug), Gelinler Duvaksiz (A.Reyhani), Her Evin Basinda (A.Hasan)

B:
Yarali (Mahzuni Serif), Gelin Canlar Bir Olalim (R.Aslandogan), Bir Mektup Geldi (Ali Dogan), Kurtulmaz (A.Kiziltug), Yedi Bizi (M.Akarsu), Koca Gönlüm (A.Ilhami Demir), Düsman Belli Degil (H.Engin), Asip Gidelim (S.Tasliova), Bir Destanim Var Sehir Kizina (A.Ismail Azeri)

Bulusma

1-Yara Var 2-Halden Hal Etin 3-Senin Icin Öleyim 4-Sorsunlar Beni 5-Munzura Söyleyin
6-Ben Dönmezen Yolimda 7-Gecmiyor Günlerim 8-Ugurlar Olsun 9-Dünya Dedikleri
10-Söyledin Beni 11-Deli Gönlüm 12-Yarinlara Merhaba

Fikret Otyam & Mahzuni Serif

A:
Gide Gide
B:
Ey Kerbela

Efsane Asiklar

1 - Muhlis Akarsu - Ömrüm Geldi Gecti,2 - Abdullah Papur - Haberin Olsun,3 - Asik Veysel - Bulamadim Ben Beni,4 - Asik Nursani - Kalemin Vicdana Gelip
5 - Asik Glabi - Gibi Gibi,6 - Asik Mahsunu Serif - Insanoglu Yerde Sürünmez
7 - Asik Veysel - Gönül Sana Nasihatim,8 - Asik Yoksuli - Benzemez,9 - Asik Glabi - Neyine Salam,10 - Asik Mahsuni Serif - Gül Yüzlüm,11 - Asik Nursani - Bu Senede Bu Diyara Takildim,12 - Abdullah Papur - Sevdigim

Anadolu Asiklari 1 – Yedilerin Muhabbeti

A:
Kara Hasret (A.Papur), Yarali Gönlüme (M.Akarsu), Su Gurbeti (M.Erdal), Gördüm Melul Melul (Mahzuni Serif), Kuslar Sevdigime (A.Gülabi), Neden Aglarsin (A.Papur), Ne Sevdigin Belli (M.Akarsu), Yarim Senden Ayrilali (M.Erdal), Keder Dolu (Mahzuni Serif), Ask Pinari (A.Gülabi), Benden Selam (A.Papur)

B:
Gurbet Elde (A.Gülabi), Elbistan Semahi (Mahzuni Serif), Hasta Gönlüm (M.Akarsu), Dam Üstüne Cul Serer (M.Erdal), Menzil Almak Istersen (A.Daimi), Asiklik Aci Izdirap (A.Gülabi), Dokunma Keyfine (Mahzuni Serif), Düsenin Dostu (M.Akarsu), Aglamaktir Isim (M.Erdal), Mademki ben Insanim (A.Daimi)

...
Alt 08-11-2009, 01:51 PM   #10
nurio2007
Paylaşmayı Sevmiyor..!

Seviye: 5 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Aktiflik: 0 / 122
Güç: 16 / 1738
Deneyim: 90%

baba eline saglik birde senden bir istegim olacak eger bulabilirsen muzaffer guvenc marklar carklar albumunu cok sevinirim
nurio2007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil